1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Меблі в стилі Lim...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Меблі в стилі Lim...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Меблі в стилі Lim...

Меблі в стилі Lim Fresh для першого ресторану McDonalds в Херсоні

22.02.2015

Наприкінці 2013 року в Херсоні відкрився перший заклад всесвітньої мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s. Поставка м’яких меблів здійснювалася спільно з партнерами фабрики.

Перед нами була поставлена ​​задача – створити оригінальні дизайнерські меблі, відповідно новому корпоративному стилю McDonalds Lim Fresh (інші назви Lim Extreme або Lim Food). Даний стиль був спеціально розроблений французькими дизайнерами для компанії McDonald’s. Lim Fresh – це яскраві свіжі натуральні кольори у всіх елементах декору, максимально природне освітлення, комфортні м’які меблі.

На зміну яскраво-жовтим і яскраво-червоним кольорами прийшли наближені до натуральних: кремові, теракотові та оливкові кольори. М’які меблі для ресторану в Херсоні виконані в оббивці у двох базових кольорах: шоколадному і кремовому, які в поєднанні з дерев’яними елементами створюють атмосферу затишку.

Територія ресторану розділена на кілька зон: основний зал, тераса, МакКафе. Для основного залу, розрахованого на 150 осіб, нами виготовлені м’які елементи для диванів, пуфів і барних стільців.

Херсонський McDonalds є одним з найбільших ресторанів в Україні, загальна площа становить 600 кв. м. За заявою компанії, щодня заклад зможе приймати до 4500 відвідувачів! Тому меблі закладу з такою високою відвідуваністю мають особливу міцність і зносостійкість.

 

Залишити відповідь