1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла для кабінету астрономії...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла для кабінету астрономії...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла для кабінету астрономії...

Крісла для кабінету астрономії в Каразіна

24.11.2017

Меблева фабрика Прем’єра виготовила 56 крісел для навчального класу Національного університету ім. В. Н. Каразіна в Харкові. Просторий сучасний зал призначений для проведення лекцій і семінарів з астрономії.

Для оснащення аудиторії меблева фабрика Прем’єра запропонувала великий каталог аудиторних крісел, серед яких була обрана модель Бруклін. Комфорт забезпечують висока ергономічна спинка і сидіння з м’яким наповненням з литого формованого пінополіуретану високої щільності. Завдяки унікальному процесу виробництва і хімічному складу цей матеріал не втрачає форму і не просідає навіть після тривалої експлуатації. На сьогоднішній день меблева фабрика Прем’єра – єдиний в Україні виробник крісел для глядацьких залів, який використовує подібну технологію.

Ще один важливий фактор, який впливає на термін служби крісел в залі, – матеріал оббивки. Крісла в навчальній аудиторії ХНУ виконані в тріпліруваній оббивній тканині. Тришарова тканина стійка до стирання, але головна її перевага – протипожежні властивості (якість підтверджено європейськими сертифікатами).

Підлокітники крісел виконані з масиву дерева і покриті захисним лаком. Доставку і установку крісел виконали фахівці меблевої фабрики Прем’єра. Крісла для навчальної аудиторії були доставлені в розібраному вигляді, це гарантує безпеку і цілісність деталей при транспортуванні. Вже на місці фахівці зібрали крісла і встановили їх згідно затвердженого плану розміщення. Гарантія на крісла нашого виробництва становить 3 роки.

*В даному проекті представлені крісла серії Бруклін

 

Залишити відповідь