1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Комплексна поставка меблів для...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Комплексна поставка меблів для...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Комплексна поставка меблів для...

Комплексна поставка меблів для навчального центру в Чугуєві

10.11.2017

Меблева фабрика Прем’єра поставила партію меблів для лекційної аудиторії в Чугуєві. Маючи величезний досвід роботи і велику виробничу базу, фабрика укомплектувала навчальний клас “під ключ”.

Щоб збільшити місткість аудиторії наші фахівці запропонували замінити стандартні парти і стільці на сучасний варіант – стільці з конференц-столиками. Конференц-столики або пюпітри служать робочою поверхнею для ведення записів. Вони виготовлені з фанери із захисним шаром лаку і легко прибираються вздовж підлокітника. Такі стільці з пюпітрами використовують в конференц-залах, прес-центрах і тренінгових центрах. Для навчального центру в Чугуєві стільці виконані у вигляді секцій на 2, 3 і 4 посадочних місця.

Кожна секція має дерев’яну накладку-підлокітник на завершальній опорі. М’яке наповнення стільців – пінополіуретан. Оббивка – зносостійка тканина рогожка, яка підходить для приміщень з високою відвідуваністю.

Крім стільців для лекційного залу були виготовлені стіл викладача, трибуна для виступів, підставка для навчальних матеріалів, дивани Тетріс і ДСП-панелі для стін. Всі меблі поставлені ​​в обумовлені з замовником терміни.

*В даному проекті представлені багатомісні секції Сієна

 

Залишити відповідь