1. |
 2. Новини, Нові моделі
 3. |
 4. Новий комплект шкільних меблів...
 1. |
 2. Новини, Нові моделі
 3. |
 4. Новий комплект шкільних меблів...
 1. |
 2. Новини, Нові моделі
 3. |
 4. Новий комплект шкільних меблів...

Новий комплект шкільних меблів “Нова школа”

26.07.2018

Меблева фабрика Прем’єра активно бере участь у проекті Міністерства освіти і науки України “Нова школа”. Проект – частина освітньої реформи в Україні. Зміни торкнулися не тільки навчання, а й навчального простору.

В рамках проекту розроблено нові вимоги до шкільних меблів. Меблі стандарту “Нова школа” повинні забезпечити комфортні умови для навчання і розкриття творчого потенціалу дитини.

Як виробник меблів для школи, ми змогли швидко впровадити нові вимоги і вже зараз виготовляємо парти і стільці нового зразка. Учнівські меблі “Нова школа” відповідають всім необхідним вимогам Міністерства освіти і науки України.

Ергономічність. Для кожного учня надається комплект учнівських меблів – парта і стілець не менш ніж для 2-х ростових груп.

Безпека. Меблі виготовлені ​​з матеріалів, схвалених діючим санітарним законодавством. Вироби відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Сидіння, спинки і стільниці мають закруглені кути.

Форма і розміри. Форма стільниці дозволяє використовувати парти для групової роботи (3-4 учня). Вага – 10 кг для парти і 4 кг для стільця.

Стійкість. Меблі стійкі до миючих та дезінфікуючих засобів. Гарантійний термін використання не менше 24 місяців.

Естетичність. Сучасний дизайн. Не яскраві теплі відтінки жовтого, зеленого, бежевого кольорів.

Для школи ви можете замовити комплекти учнівських меблів “Нова школа”: одномісна парта і стілець. Меблі регулюються по висоті для 3, 4, 5 ростових груп.

 

Залишити відповідь