1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Новий зал для глядачів...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Новий зал для глядачів...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Новий зал для глядачів...

Новий зал для глядачів на 326 місць в Сумській області

11.01.2018

Будинок культури в селі Сад Сумської області отримав оновлений зал для глядачів. Знакова для села подія відбулася в кінці грудня, напередодні нового року.

За місяць фахівці меблевої фабрики Прем’єра виготовили 326 крісел. Замовник зупинив свій вибір на моделі Соната. Крісла цієї серії часто використовують для залів універсального призначення: будинків культури, де можуть проходити концерти, районні збори і засідання адміністрації.

Крісла гармонійно вписалися в інтер’єр залу для глядачів. Для цього проекту була підібрана тканина Алоба. Оббивка пройшла процес тріплірування, під час якого тканина стає тришаровою. Крім відмінного зовнішнього вигляду вона стійка до стирання, і найголовніше, має протипожежні властивості.

Ще один фактор, що збільшує термін служби крісел, – наповнення сидінь – литий формований ППУ. Особливість цього матеріалу в тому, що пінополіуретан виливають спеціально під форму крісла. Такі сидіння використовують в автомобільних кріслах.

Номерки місця і ряду золотого кольору прикрашають крісла і дозволяють глядачам легко орієнтуватися в залі.

За доставку і установку крісел в залі відповідали фахівці меблевої фабрики Прем’єра. Ще однією особливістю проекту стала підлога з плитки. Стандартні варіанти – дерево або бетон. Бригада фахівців має величезний досвід, тому в зазначені терміни завершила монтаж крісел у залі.

*В даному проекті представлені крісла серії Соната

 

Залишити відповідь