1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У кінотеатрі “Nowa Fala”...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У кінотеатрі “Nowa Fala”...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У кінотеатрі “Nowa Fala”...

У кінотеатрі “Nowa Fala” в Гіжицько (Польща) встановлені наші крісла

15.09.2017

У червні в культурному центрі Гіжицько (Польща) відбулося відкриття нового кінотеатру Nowa Fala (Нова Хвиля). Кінозал розрахований на 176 посадочних місць. Крісла для польського кінотеатру виготовила меблева фабрика Прем’єра.

У пошуках якісних меблів для кінотеатру замовники звернулися до наших представників в Польщі. Вже більше 2 років польська компанія Chemtrol Stage (звук, освітлення і механіка для сцени) представляє наші крісла на польському ринку.

Після довгих переговорів вибір припав на крісла Соло. Прем’єра змогла скласти гідну конкуренцію польським виробникам. Якісне сертифіковане виробництво, великий досвід роботи та наявність європейських сертифікатів (PN-EN 1021., PN-EN 1021.2 і PN-88 / B-02855) дозволяє нам виготовляти крісла для глядачів і конференційних залів в Європі.

Крісла для кінотеатрів Соло відмінно підходять для кінозалів. Крісло має широке сидіння і зручний підголівник, які забезпечує комфорт під час тривалих кіносеансів.

Традиційно крісла для кіно і концертних оснащуються номерками місця і ряду. Підлокітники виконані з масиву твердих порід дерева. Дерево захищає шар лаку. Для польських замовників задня частина сидіння була оснащена фанерною перфорованої накладкою. У стандартній комплектації крісло має тканинну зашиття.

У Європі до оббивки і м’якому наповненню крісел висувають особливі вимоги. Тому для наших європейських замовлень використовується тільки литий формований пінополіуретан. М’яке наповнення, яке не втрачає форму навіть після тривалої експлуатації. У свою чергу, тканину для оббивки проходить процес тріплірування. Після обробки тканину складається з трьох шарів. Це значно збільшує стійкість до негативних факторів і має протипожежні властивості.

Меблева фабрика Прем’єра взяла на себе питання доставки та митного оформлення продукції. Завдяки активному розвитку технологічної бази і постійного потоку замовлень меблева фабрика Прем’єра є лідером на ринку крісел для глядацьких залів в Україні і активно завойовує європейський ринок.

*В даному проекті представлені крісла серії Соло

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *