1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 250 крісел для залу...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 250 крісел для залу...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 250 крісел для залу...

250 крісел для залу засідань Національного університету біоресурсів у Києві

15.09.2017

Друга поставка крісел для Університету біоресурсів (НУБіП) в Києві. Цього разу меблева фабрика Прем’єра виготовила партію крісел для залу засідань.

Зал на 250 місць укомплектований кріслами серії Лідер. «Синій» зал отримав свою назву завдяки кольору оббивки меблів. Крісла з відкидними сидіннями виконані у тканині з тріпліруванням. Така тканина має три шари. Це збільшує стійкість до стирання і механічних пошкоджень. Оббивка крісел має протипожежні властивості, що дуже важливо для громадських приміщень.

Прем’єра – єдина фабрика, яка використовує технологію тріплірування у виробництві крісел для залів. Якість підтверджена європейськими сертифікатами PN-EN 1021.1 і PN-EN 1021.2.

У наповненні сидінь використаний литий формований пінополіуретан високої щільності. Цей матеріал не деформується після тривалого впливу і має довгий термін експлуатації. Крісла укомплектовані номерками місця і ряду.

Навчальні корпуси НУБіП знаходяться в Києві, тому фабрика організувала доставку крісел з Харкова безпосередньо в університет. Вже у залі бригада фахівців зібрала і встановила крісла в обумовлені з замовником терміни.
Читайте про інші зали НУБіП, в яких меблева фабрика Прем’єра встановила крісла.

*В даному проекті представлені крісла серії Лідер

 

Залишити відповідь