1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Новий проект у Польщі:...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Новий проект у Польщі:...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Новий проект у Польщі:...

Новий проект у Польщі: 156 крісел для кінотеатру в Острув-Мазовецьке

25.09.2017

Після тривалого капітального ремонту в польському місті Острув-Мазовецьке відкрився 3D кінотеатр Ostriv. Реставрація проводилася на гроші місцевого бюджету та Міністерства культури Польщі в рамках програми «Розвиток культурної інфраструктури».

За кілька років робіт в кінотеатрі встановлено нові системи кондиціонування, освітлення та звуку, металеві сходи і конструкції. Стіни в кінозалі мають спеціальне акустичне покриття. Значних змін зазнав інтер’єр кінозалу.

Завершальним етапом ремонту стала заміна кінокрісел в залі для глядачів. Замовники звернулися до наших партнерів – польської фірми “Chemtrol”, яка вже багато років займається постачанням обладнання та меблів для кінотеатрів.

Під час реконструкції в глядацькому залі довелося зменшити кількість крісел з 200 до 156. Цього вимагали норми пожежної безпеки. В результаті прохід між кріслами і стінами був збільшений. У свою чергу відвідувачі можуть насолоджуватися кіносеансом в більш широких і зручних сидіннях. Крісла також встановлені на невеликому балконі в кінці залу.

З усього модельного ряду крісел замовники вибрали модель Скай в комплектації Кіно. Стандартні дерев’яні підлокітники замінили на пластикові з підстаканниками. Це не тільки стильний, але і ще дуже функціональний аксесуар крісел для кінотеатрів. Крім крісла Скай підстаканники можуть бути встановлені на крісла Бруклін, Соло, Дует, Прем’єр, Конгрес і Парламент.

Оббивка – тканина класичного яскраво-червоного кольору. В кінотеатрі щодня проходять до 3 кіносеансів. Для замовника було дуже важливим питання зносостійкості тканини. Тому оббивна тканина пройшла процес тріплірування, в результаті чого отримала три шари. Така тканина більш стійка до негативних факторів (забруднення, механічні пошкодження), ніж звичайні меблеві тканини, та має протипожежні властивості, що підтверджено європейськими сертифікатами PN-EN 1021.1 і PN-EN 1021.2.

Меблева фабрика Прем’єра – єдиний в Україні виробник, який пропонує тканини з тріпліруванням для оббивки крісел для глядацьких залів.

*В даному проекті представлені крісла серії Скай

 

Залишити відповідь