1. |
 2. Новини, Нові моделі
 3. |
 4. Новинка каталогу: стільці зі...
 1. |
 2. Новини, Нові моделі
 3. |
 4. Новинка каталогу: стільці зі...
 1. |
 2. Новини, Нові моделі
 3. |
 4. Новинка каталогу: стільці зі...

Новинка каталогу: стільці зі столиком Сієна

03.11.2017

Як досвідчений виробник, меблева фабрика Прем’єра може запропонувати комплексні рішення для будь-яких видів громадських приміщень. Дуже часто, перед фахівцями фабрики ставляться завдання на модернізацію простору та виготовлення індивідуальних проектних рішень.

Днями, в серійне виробництво був введений стілець с пюпітром «Сієна». Ця функціональна і компактна модель призвана максимально збільшити місткість приміщення, значно заощаджуючи простір.

На відміну від стандартних парт і стільців, «Сієна» є секційним стільцем, оснащеним ергономічним конференц-столиком, або пюпітром. Пюпітр – компактна робоча поверхня, на якій можна вести записи під час лекцій, конференцій і тренінгів. Вона легко забирається уздовж підлокітника стільця. Конференц-столики виготовлені з фанери, покритої захисним шаром лаку.

Стільці «Сієна» можуть об’єднуватися в секції по 2, 3 або 4 місця в кожній. Міцність всієї конструкції забезпечує металевий каркас, який може бути пофарбований у: чорний оксамит, сірий оксамит, сатін та інші кольори – під замовлення. Кожна секція має дерев’яну накладку-підлокітник на завершальній опорі. Сидіння і спинка мають м’яке наповнення з пінополіуретану. В якості оббивки обрана тканина, яка вже зарекомендувала себе в експлуатації – рогожка. Тканина призначена для використання в приміщеннях з високою відвідуваністю.

 

Залишити відповідь