1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Новинка каталогу: стільці зі...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Новинка каталогу: стільці зі...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Новинка каталогу: стільці зі...

Новинка каталогу: стільці зі столиком Сієна

03.11.2017

Як досвідчений виробник меблева фабрика Прем’єра може запропонувати комплексні рішення для будь-яких видів громадських приміщень. Так, перед фахівцями фабрики була поставлена ​​задача поставити меблі для лекційного залу навчального центру в Чугуєві.

Було виготовлено:

– стільці для навчального класу

– підставки для навчальних матеріалів

– секційні дивани

– стіл вчителя

– трибуна

– декоративні панелі для стін

Замовники шукали функціональну і компактні меблі, щоб максимально збільшити місткість класу. Для економії простору було прийнято рішення відмовитися від стандартних парт і стільців, замінивши їх на секції стільців з пюпітрами «Сієна». Пюпітр – компактна робоча поверхня, на якій можна вести записи під час лекцій, конференцій і тренінгів. Вона легко забирається уздовж підлокітника. Конференц столики виготовлені з фанери, покритої захисним шаром лаку.

Міцність всієї конструкції забезпечує металевий каркас. Для навчального класу виготовлені 2-х, 3-х і 4-х місцеві секції. Кожна секція має дерев’яну накладку-підлокітник на завершальній опорі. Сидіння і спинка мають м’яке наповнення з пінополіуретану. Для оббивки обрана вже зарекомендувала себе в експлуатації тканина – рогожка. Тканина призначена для використання в приміщеннях з високою відвідуваністю.

Так як стільці зі столиками для конференцій затребувана меблі для офісів, тренінг та конференц центрів, стілець Сієна був введений в серійне виробництво, дивіться подробиці в нашому каталозі стільців.

За індивідуальним замовленням виготовлено стіл, трибуна для виступів і підставка для навчальних матеріалів. Як декор для стін виготовлені ДСП-панелі.

Крім того, в класі встановлені популярні офісні дивани Тетріс. Рівна і вузька спинка, відсутність короба, великий вибір розмірів, кутові секції – все це дозволяє значно економити простір і трансформувати диван при необхідності.

Всі меблі поставлена ​​в обумовлені з замовником терміни. Дивіться більше фото з меблями для навчальних закладів в розділі Проекти.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *