1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Відкриття ККЗ «УКРАЇНА» в...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Відкриття ККЗ «УКРАЇНА» в...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Відкриття ККЗ «УКРАЇНА» в...

Відкриття ККЗ «УКРАЇНА» в Харкові

18.08.2021

12 серпня 2021 року відбулося урочисте відкриття кіноконцертного залу «Україна», на якому був присутній секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він привітав харків’ян із закінченням реконструкції цієї пам’ятки міської архітектури.
ККЗ Україна зберіг свій унікальний зовнішній вигляд і стилістику, при цьому повністю оновився як зсередини, так і зовні.

У масштабному проекті з реконструкції залу активну участь брала «Меблева фабрика Прем’єра». Ми запропонували індивідуальний проект не тільки у виробництві крісел і їх розташуванні в глядацькому залі, а й в реконструкції гардероба, і навіть в розробці дизайнерських номерків місць і рядів.
З огляду на особливості залу, роботи по монтажу крісел були розпочаті за півтора місяці до відкриття.
В даний час у залі налічується 1760 місць.

Ігор Терехов висловив подяку проектантам, архітекторам, дизайнерам, керівникам і представникам установ і організацій, які брали участь в реконструкції. Наше підприємство теж не залишилося поза увагою, інженеру Краснопольському Олександру, який брав активну участь в реконструкції ККЗ «Україна», була вручена «Подяка міського голови».

Колектив «Меблевої фабрики Прем’єра» висловлює подяку Харківській міській адміністрації і особисто директору кіноконцертного залу «Україна» Леонової Олені Іванівні за надану довіру і надану можливість взяти участь в реконструкції однієї з визначних пам’яток міста Харкова.

Ще більше проектів на нашому сайті.