1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Нестандартні крісла для учбової...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Нестандартні крісла для учбової...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Нестандартні крісла для учбової...

Нестандартні крісла для учбової аудиторії ЛьвДУВС

28.08.2019

Завершено установку нових крісел для Львівського університету внутрішніх справ України (ЛьвДУВС).

Львівський державний університет внутрішніх справ — базовий вищий навчальний заклад МВС України у Західному регіоні, основна мета якого забезпечення кваліфікованими юристами підрозділи Національної поліції України. В Університеті здійснюється підготовка фахівців освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр». Відбувається навчання за напрямами «Право», «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа і страхування», «Облік і аудит», «Психологія».

В рамках поновлення навчальних аудиторій університету, Меблева фабрика Прем’єра виготовила і встановила стаціонарні секції аудиторних крісел на 126 посадочних місць.

Беручи до уваги особливості приміщення, для аудиторії ЛьвДУВС були виготовлені крісла нестандартної конфігурації. Оскільки в центрі приміщення є підвищення у вигляді сходинки, металева конструкція стійки крісел була видозмінена під її висоту.

Сидіння та спинки крісел обтягнуті зносостійкою тканиною Алоба оливкового кольору. Підлокітники виконані з натурального дерева з лакофарбованим тонуванням кольору «горіх». В тон підлокітникам, з ДСП, були виготовлені стільниці та викладацький стіл.

Це не перша поставка крісел для Львівського університету внутрішніх справ України. Навесні минулого року Меблева фабрика Прем`єра вже співпрацювала з цим навчальним закладом, виготовивши для однієї з аудиторій ЛьвДУВС стаціонарні секції крісел моделі Колізей, на 150 посадочних місць.

*В даному проекті представлені крісла серії Колізей

 

Залишити відповідь