1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Школа в Тернопільській області...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Школа в Тернопільській області...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Школа в Тернопільській області...

Школа в Тернопільській області отримала нові м’які крісла для актового залу

22.11.2018

Перед початком навчального року меблева фабрика Прем’єра традиційно отримує велику кількість замовлень на крісла для актових залів шкіл та ВНЗ. Кожне замовлення індивідуальне, так як крісла для глядачів – проектна продукція, в якій враховані особливості та призначення залу. В кінці серпня фахівці фабрики завершили всі монтажні роботи по встановленню крісел в актовому залі середньої школи села Стрілківці Тернопільської області.

Зал розрахований на 132 посадочних місця. Для залу виготовлені 4-місні секції крісел. Секції мобільні: не вимагають кріплення до підлоги. Це дозволяє адміністрації школи прибирати або додавати ряди крісел в залежності від формату заходу.

У проекті використана модель крісел Лідер Універсал. Це одна з найпопулярніших моделей для навчальних аудиторій і актових залів. Спинку крісла прикрашає декоративна променеподібна строчка.
Оббивка підібрана під інтер’єр залу. Крісла виконані в спеціальній зносостійкій тканині кольору бордо. Всі крісла оснащені дерев’яними підлокітниками з тонуванням кольору горіх.

Виготовлені крісла були доставлені в школу в розібраному стані. Спинки та сидіння упаковані окремо від металевих стійок з підлокітниками. Таке пакування – гарантія безпеки готових виробів при транспортуванні. Вже в актовому залі школи наші фахівці зібрали крісла в секції.

*В даному проекті представлені крісла серії Лідер Універсал

 

Залишити відповідь